Nederland heeft een sterke economie en is een belangrijk exportland, onder andere door haar sterke maakindustrie. Een goede oppervlaktebehandelde industrie is een voorwaarde voor een sterke maakindustrie. Maar is de oppervlaktebehandelde industrie ook duurzaam? Vereniging ION is een brancheorganisatie die zich actief inzet voor de oppervlaktebehandelende industrie. Egbert Stremmelaar vertelt ons hier alles over.

Zondag 13 november 2016 om 12.30 uur te zien in Doe Maar Duurzaam! bij RTL 7

Alles over de oppervlaktebehandelingindustrie is zondag 13 november te zien in de uitzending ‘milieu’ van Doe Maar Duurzaam!; een informerend programma over diverse ontwikkelingen en innovaties binnen de duurzaamheidsbranche. Dit kan variëren van Energie tot Duurzaam Ondernemen en van Milieu tot Bouw. Doe Maar Duurzaam! is het totaalplaatje van verschillende duurzaamheidsaspecten om mensen bewust te maken van de duurzame mogelijkheden binnen ieder aspect van het dagelijks leven.

De herhaling is te zien op zaterdag 19 november 2016 om 13.30 uur in Doe Maar Duurzaam! bij RTL 7.