IFO Nederland is zeer recentelijk met een faillissement geconfronteerd, maar heeft daarna een doorstart kunnen realiseren. Daardoor kan IFO Nederland als gezond bedrijf weer verder.

De nieuwe naam is officieel IFO Netherlands B.V., maar het bedrijf zal in Nederland blijven opereren onder de naam IFO Nederland. Behalve dat er een ander KvK-nummer is, verandert er dus niet zoveel. Het adres blijft gelijk en een aantal vertrouwde gezichten zal in beeld blijven. De samenwerking met het lab in Duitsland blijft onveranderd.

IFO Nederland is ook erg blij dat de samenwerking met de Vereniging ION gecontinueerd wordt. De inspecties voor Qualicoat, Qualisteelcoat en Qualanod worden volgens schema uitgevoerd. IFO Nederland blijft bereikbaar via info@ifo-nederland.nl en 0345 - 54 70 90.

Gedurende het uitvoeren van het faillissement en het doorstarten in een nieuwe entiteit is er steeds voor gezorgd dat de belangen van de licentiehouders optimaal werden en worden gewaarborgd.