Tijdens de Algemene Ledenvergadering van Vereniging ION, die plaatsvond op woensdag 7 juni 2023, is Edwin Lokkerbol als nieuwe voorzitter gekozen. Hij volgt oud-voorzitter Marijke de Vries op. Zij heeft 9 jaar zitting gehad in het bestuur, 6 jaar als bestuurslid en 3 jaar als voorzitter. 

Edwin Lokkerbol heeft veel gewerkt voor en met brancheverenigingen, waaronder de Nederlandse Vereniging van Waterbouwers, ANWB en KNVB. Daarnaast is hij nauw betrokken geweest bij de opzet van Emissieloos Netwerk Infra (ENI). Momenteel is hij eveneens voorzitter van de Vereniging Nederlands Kalkzandsteenplatform (VNK) en bestuurslid bij Stichting Milieu Relevante Product Informatie (MRPI). In het dagelijks leven is Edwin Lokkerbol eigenaar van Het Projectenbureau en levert vandaaruit een bijdrage aan diverse projecten en programma’s, waarbij duurzaamheid en innovatie centraal staan.

Wij wensen Edwin Lokkerbol veel succes de komende jaren, en bedanken Marijke de Vries voor haar inzet.