We kunnen terug kijken op een geslaagde themabijeenkomst 'Meer winst & zekerheid door goede afspraken' welke op 9 december 2014 in Nieuwegein plaatsvond. De themabijeenkomst was georganiseerd door Vereniging ION in samenwerking met Samenwerkende Nederlandse Staalbouw (SNS).

Tijdens de bijeenkomst is aan de hand van presentaties, lezingen, praktijkgevallen en een groepsdiscussies een verdiepingsslag gemaakt over het gebruik van Algemene Voorwaarden. Voor sommigen was het bewustwording en het verkrijgen van nieuwe kennis; voor anderen was het opfrissen van reeds bestaande kennis. Het was in ieder geval voor allen nuttig en aangenaam.

De sprekers hebben het programma met veel zorg en plezier verzorgd en hopen dat het voor de lidbedrijven van grote waarde zal zijn!

Hebt u de bijeenkomst gemist en bent u geïnteresseerd in de samenvatting en de presentaties dan kunt u deze downloaden op: http://vereniging-ion.nl/themabijeenkomst-meer-winst-zekerheid-door-goede-afspraken.