Van 13 tot en met 15 november 2018 vond de Week van de Oppervlaktetechnologie plaats in de Brabanthallen in 's-Hertogenbosch. Als onderdeel van de Week van de Oppervlaktetechnologie vond de ION CONGRES Campus plaats waar meer dan 60 presentaties en masterclasses gegeven werden.

Met de sprekers is afgesproken dat wij hun presentatie als PDF-bestand, voor zover hier toestemming voor gegeven is, beschikbaar zouden stellen op onze website.

Bent u om welke reden dan ook tijdens de Week van de Oppervlaktetechnologie niet aanwezig geweest op de ION CONGRES Campus? Of bent u aanwezig geweest tijdens 1 van de vele presentaties of masterclasses en wilt u de presentatie nog even nalezen?
Dan kunt u de presentaties per dag terugvinden op https://surfacecampus.nl/programma/congres/. Per dag ziet u boven aan de pagina over welke thema's erop die dag gesproken is.