Op 13 november was er weer de Dag van de Oppervlaktetechnologie. Een inspirerende dag met heel veel nieuwe technologieën zoals nano additieven voor coatings, nieuwe elastische materialen, encapsulatie, plasma systemen, sinteren en PVD/CVD en AID. Ook werden er nieuwe mogelijkheden voor de levensduurverlenging van het substraat besproken zoals middelen voor een betere hechting en water barrière vergroting. In 1 van de parallelsessies werden er presentaties over REACH gegeven en werd door de zaal een discussie gevoerd met een panel bestaande uit verschillende standpunten over zeswaardig chroom en het bevoegd gezag. Uiteraard was er op deze mooie locatie aan de Maarseveense Plassen ook royaal de tijd om te netwerken. De volgende ION Dag van de Oppervlaktetechnologie is op 12 november 2015, maar uiteraard zijn er daarvoor ook al diverse andere evenementen. Houd de agenda op deze website in de gaten!