Nog iets meer dan 5 weken en dan is het zo ver! Dan vindt de Week van de Oppervlakte Technologie plaats van 13 - 15 november 2018 in de Brabanthallen in 's-Hertogenbosch. The place to be, voor iedereen die iets heeft met oppervlaktetechnologie. Gaat u ook? Niet? Dan gaat u zeker iets missen!

De Week van de Oppervlakte Technologie staat in het teken van oppervlaktetechnologie in de breedste zin van het woord. Zo is er de SURFACE Campus, een vakbeurs waar meer dan 175 exposanten aanwezig zijn, maar waar ook diverse exposities en themapleinen zijn.

 • Reinigingsplein
 • Surface Lab
 • Veiligheidsstraat
 • 3D Printingplein
 • Houtplein
 • Verfplein
 • ION Borghardt Award
 • Trots Op

De ION CONGRES Campus waar 3 dagen lang presentaties, workshops en masterclasses gegeven worden met de volgende thema's:

 • Corrosie
 • Wet- en regelgeving
 • Veiligheid
 • Kleuren
 • Energie
 • Aluminium
 • Composieten
 • Beton/glas
 • Staal
 • Hout
 • 3D Printing
 • Voorbehandeling
 • Automatisering
 • In-house Control
 • Coatinginspectie en rapportage
 • Gebouwen
 • Voedselveiligheid
 • Automotive/transport
 • High Tech

Heeft dit uw interesse gewekt? Meld u dan snel aan!
De registratiepagina is voor zowel de SURFACE Campus, maar ook voor de ION CONGRES Campus.

Vergeet niet, naast uw aanmelding via bovenstaande link, ook gebruik te maken van de Netwerkapp. In deze app kunt u de exposantenlijst raadplegen, de plattegrond in zien, oproepen plaatsen, afspraken maken en netwerken met andere deelnemers. Maar u kunt zich ook registreren voor presentaties die u wilt bijwonen, zo krijgt u een notificatie als het bijna tijd is voor deze presentatie(s). Zo kunt u niets vergeten tijdens deze 3 zeer interessante maar drukke dagen.

 1. U kunt de Netwerkapp downloaden in de App Store of de Google Play Store.
 2. Maak een account aan; registreer via LinkedIn of met uw e-mailadres
 3. Vul de Netwerkapp code in: WOT2018 om toegang te krijgen tot het event of de community
 4. En u kunt direct beginnen met netwerken.

Zie voor meer informatie: www.weekvandeoppervlaktetechnologie.nl