Titel presentatie:

Zonnepanelen voor automotive: droom of realiteit?

Korte toelichting presentatie:

In deze presentatie zal worden ingegaan op de laatste technologische ontwikkelingen in het domein van dunne film zonnepanelen. Eén van deze ontwikkelingen omvat het ontwikkelen van een flexibele en transparante PV folie. Dit opent mogelijkheden om de volledige wagen te coaten met een dergelijke PV folie zonder afbreuk te doen aan de esthetiek van de wagen. De PV folie zou tot 100 Watt per m2 kunnen aanleveren en hierdoor de CO2 emissies van wagens substantieel kunnen verlagen. 

Download hier de presentatie!

 

Spreker:

dr.ir. Hans de Neve
Senior Manager Thin Film PV Technologies, Solliance

Informatie spreker:

Hans de Neve was 15 jaar lang actief als innovatie manager bij Alcatel-Lucent en is sinds een 5-tal jaar actief om innovaties te stimuleren in het domein van hernieuwbare energie.

Quote/statement:

Oppervlaktetechnologie is een essentieel onderdeel van de ontwikkelingen rond nieuwe types zonnepanelen die ontwikkeld worden bij Solliance