Titel presentatie:

Het verzinken van hoog sterkte staal

Korte toelichting presentatie:

Het gebruik van hoge sterkte stalen in o.a. de auto-industrie is de laatste jaren sterk toegenomen. Deze hogere sterkte met tegelijkertijd een goede vervormbaarheid wordt verkregen door het toevoegen van legeringselementen aan het staal. Deze legeringselementen hebben een invloed op de verzinkbaarheid van het staalproduct. Dit betekent dat het dompel verzinkproces moet worden aangepast aan deze nieuwe staalsoort of dat er een ander verzinkproces moet worden gebruikt.
In deze presentatie zal worden gekeken naar het verzinken van hoge sterkte stalen en de verschillende strategie├źn en technologie├źn die hiervoor gebruikt kunnen worden.

Deze presentatie is niet beschikbaar gesteld!

Spreker:

dr.ir. Edzo Zoestbergen
Principal Scientist, Tata Steel

Informatie spreker:

2003-heden   Werkzaam bij Tata Steel           IJmuiden
2001-2003     Werkzaam bij IWS Fraunhofer    Dresden
1996-2000     Promotie onderzoek RuG           Groningen