Titel presentatie:

Thermisch verzinken en zinkspuiten, concurrenten of collega’s

Korte toelichting presentatie:

In de presentatie zullen beide technieken om staal tegen corrosie te beschermen kort besproken worden en de voor- en nadelen tegen het licht worden gehouden.

Deze presentatie is niet beschikbaar gesteld!
 

Spreker:

Guus Schmittmann
Technisch expert, Stichting Zinkinfo Benelux

Informatie spreker:

Sedert 1997 technisch expert bij St. Zinkinfo Benelux, daarvoor 18 jaar technisch adviseur industriële oppervlaktebehandelingen. Daarnaast cursusleider en samensteller van Cursus Thermisch Verzinken en Duplexsystemen en diverse andere cursussen op het gebied van conservering en oppervlaktebehandelingen. Tevens gastdocent op diverse hogescholen in Nederland en België.

Quote/statement:

Thermisch verzinken: Duurzaam en doeltreffend