Titel presentatie:

Verzilver uw kansen met de circulaire metaalketen

Korte toelichting presentatie:

Welke new-business-kansen liggen er voor de oppervlaktebehandelende industrie in een circulaire economie? Op welke vlakken liggen die kansen, hoe zijn die kansen te verzilveren en hoe kan de Circulaire Metaalketen daarin ondersteunend zijn?

Download hier de presentatie!

 

Spreker:

mr. Gerard Wyfker
Beleidssecretaris, Koninklijke Metaalunie

Informatie spreker:

Beleidssecretaris milieu, energie en verduurzaming. Betrokken bij uiteenlopende projecten rondom maatschappelijk verantwoord ondernemen (mvo), verduurzaming en energiebesparing & -verduurzaming. Altijd vanuit het perspectief van de belangen voor de ondernemer in het mkb-metaal (besparen, business-cases). Onderhandelaar richting rijksoverheid. Projectleider van de Circulaire Metaalketen.

Quote/statement:

Oppervlaktetechnologie is, in al zijn soorten en maten, een onmisbare metaalbewerking waarin van oudsher continu aan innovatie wordt gewerkt. In een circulaire economie kan de nadruk meer komen te liggen op dematerialisatie en reverse processen en –technieken.