Titel presentatie:

Karakteristieken en applicaties van hardchroom

Korte toelichting presentatie:

In deze presentatie worden de belangrijkste en kenmerkende eigenschappen van hardchroom lagen, neergeslagen uit elektrolyten op basis van chroomzuur, behandeld. Ook zullen een aantal karakteristieke hedendaagse toepassingen en ontwikkelingen aan de orde komen.

Download hier de presentatie!

 

Spreker:

Kees Stigter
Business Manager, Atotech Nederland

Informatie spreker:

Afgestudeerd chemisch proces technoloog. Vanaf 1996 werkzaam bij Atotech in Nederland. Begonnen als sales service engineer voor printplaat producten, in de afgelopen 20 jaar via verschillende technische functies doorgegroeid. Recentelijk van Technical Manager doorgeschoven naar positie van Business Manager

Quote/statement:

Onze producten voor de oppervlaktetechnologie, meer specifiek galvanotechniek, spelen voor iedereen dagelijks een belangrijke rol. Toegepast in productietechnologie, verduurzaming of verfraaiing, galvanotechniek is zelden verder dan één meter verwijderd.