Titel presentatie:

Oppervlaktebehandeling als eindproduct

Korte toelichting presentatie:

Electroformeren is een manier van additive manufacturing. In feite is het een vorm van oppervlaktebehandeling waarbij de stress in het materiaal wordt gecontroleerd en mogelijk op 0 wordt gehouden. Vervolgens kunnen deze producten weer diverse oppervlaktebehandelingen ondergaan om ze te laten functioneren in diverse applicaties.

Deze presentatie is niet beschikbaar gesteld!

Spreker:

Harrie Knol
Manager Application Engineering, Veco

Informatie spreker:

Harrie Knol has been working for more than 10 years as manager R&D at Veco B.V. He is the industry leading expert in the field of Electroforming, being inventor /author of many (>15) patents. He has been involved in many application developments and has been sharing knowledge with leading institutes in the field of electroforming.

Quote/statement:

Zonder oppervlaktebehandeling geen product!