Titel presentatie:

EN1090: zin of onzin?

Korte toelichting presentatie:

Heeft het nut, is het noodzaak of allebei? Moet de oppervlaktebehandelaar voldoen aan de EN1090? Voegt het iets toe? Of is het echt onzin en kun je het beter zo snel mogelijk vergeten? Daarop krijgt u in deze presentatie antwoord, met natuurlijk wat inhoudelijke informatie over wat de norm betekent voor een applicateur en hoe je als opdrachtgever daarmee om kunt gaan.

Download hier de presentatie!

 

Spreker:

Pauline Meijwaard
Manager International Business, IFO Nederland

Informatie spreker:

Jarenlang in machinebouw gewerkt en via de VOM, voorganger van ION, in de oppervlaktetechniek terecht gekomen. Daar nu een jaar of 7 werkzaam, waarvan de laatste paar jaar bij IFO.

Quote/statement:

Improve your quality. Onvermijdelijk als je met de markt en techniek mee wilt en dat is waar IFO bij helpt.