Titel presentatie:

Verf verwijderen van auto’s

Korte toelichting presentatie:

Voor het verwijderen van de lak van vliegtuigen, auto’s, treinen, schepen, bruggen e.d.  wordt vanaf het tweede kwartaal van 2017 een zeer snel gerobotiseerd laser systeem geïntroduceerd in de markt. Het laser systeem kan zeer nauwkeurig, laag voor laag, verf verwijderen en gebruikt daarvoor een continue controle systeem. De aangebrachte verf kan dan ook verschillend in dikte zijn. Gedemonstreerd wordt een video van het verwijderen van de kleurlaag van een auto-paneel.
Het verf-verwijderingssysteem is uniek in haar prestaties, snelheid, robot integratie, mens en productveiligheid, en brede toepassingsmogelijkheden.

Download hier de presentatie!

 

Spreker:

drs.ing. Peter Boeijink
Program Director, LR Systems

Informatie spreker:

Peter, BSc in Engineering and MSc in Computer Science, started his career in IT and joined IBM in 1988. After several director and senior vice president positions at IT companies, he became in 2007 associated partner to Stratagem Group involved in Aerospace and Robotics. He has been leading the Laser Coating removal Robot studies and has acquired an intimate knowledge of the user requirements. As Program Director he is responsible for all technical and budgetary objectives of the LCR/APR development, introduction into the market, and sales objectives. 

Quote/statement:

Bestaande lak van (nieuwe) auto’s voor lakcorrecties, persoonlijke decoraties en herstel wordt op dit moment met de hand weggeschuurd. LR Systems introduceert een volledig automatisch laser verwijderingsproces dat snel en ongeacht of kleur en dikte dit zeer precies en veilig kan uitvoeren.