Het ligt in de bedoeling dat tijdens de Week van de Oppervlakte Technologie de radio-uitzending van BNR Bouwmeesters op maandag 12 november 2018 van 15.30 - 16.00 uur geheel in het teken zal staan van coatings.

De voorbereidingen van de redactie zijn gestart, maar de definitieve programmering wordt pas begin november duidelijk. Hoewel coatings vele verschijningsvormen hebben en letterlijk overal worden toegepast zal, gezien de aard van het programma, de nadruk waarschijnlijk wel op de bebouwde omgeving liggen. In het congresprogramma van de Week van de Oppervlakte Technologie zijn een aantal onderwerpen geprogrammeerd die mogelijk aan de orde zullen komen. We houden u uiteraard op de hoogte.

Disclaimer: als de actualiteit dat noodzakelijk maakt, kan de programmering op het laatste moment nog aangepast worden.