Titel presentatie
Corrosion under isolation (CUI) mitigation strategy en de invloed van isolatie

Toelichting presentatie
Een korte verkenning door een “CUI mitigation strategy”. Waarin kernwaarden worden benadrukt als:

  • Senior Management awareness
  • belang van engineering op basis van best-practice
  • invloed van isolatie en voordelen CINI
  • RBI en huidige ervaring met NDE technieken

Taal
Nederlands

Spreker
Johan Sentjens
Business & product development manager - Temati

Johan Sentjens heeft meer dan 20 jaar ervaring in de internationale industriële isolatie branche met een sterke focus op CUI. Self-made-man, want isolatie leer je niet op school maar in de praktijk. Sinds 2006 werkzaam bij Temati als Business & Product Development Manager. Bestuursvoorzitter NCTI, lid van 2 CINI technische commissie, gastdocent HU, lid van European Federation for Corrosion (EFC) en National Association for Corrosion Engineers (NACE), Ambassadeur en luis in de pels met als missie: “industriële isolatie draagt bij aan bedrijfsrendement”.

Quote/statement
Isoleren = coaten namelijk een vorm van bescherming