De renovatie van het hoofdkantoor van verzekeraar ASR in Utrecht heeft de Nederlandse Bouwpluim 2015 ontvangen. Het project van bouwcombinatie Archimedes (Ballast Nedam en Kuijpers Installaties) won in de categorie Burger- en Utiliteitsbouw. Volgens de jury van de prijs die eens in de twee jaar wordt uitgereikt, zorgen opdrachtgever ASR en de bouwcombinatie samen voor een succesvolle renovatie “door gelijk met elkaar om tafel te gaan als er problemen dreigen te ontstaan”. 

Het duurzame gebouw is opvallend doordat er gebruik is gemaakt van een aluminium 3D vliesgevel. Een lidbedrijf van Vereniging ION heeft deze gevel volgens het Qualicoat-systeem van een poedercoating voorzien. Het fraaie gebouw was bij oppervlaktebehandelaars al eerder opgevallen en staat prominent in de ION-brochure op pagina 2.