CrowdLED uit Utrecht maakt normaal radio gestuurde armbanden voor evenementen. Door Corona wilde ze de techniek in gaan zetten om bedrijven weer veilig op te laten starten. Hiervoor ontwikkelden ze de CrowdRanger.

De CrowdRanger is een apparaatje dat je in je broekzak of om de nek draagt. Het apparaat geeft licht, trilt en maakt geluid wanneer een ander apparaat binnen 1,5 meter komt. De social distance wearable werkt op ultra-wideband en heeft een precisie van enkele centimeters. 

CrowdRanger is beschikbaar in twee versies. De pro-versie houdt bij welke andere CrowdRangers in de veiligheidscirkel kwamen, wat handig is voor contact tracing. De lite uitvoering maakt geen registraties en is volledig anoniem. De toestelletjes werken volledig autonoom, er is geen server of router nodig.

Door uw werknemers een CrowdRanger te geven is er minder toezicht nodig om afstanden, en dus de veiligheid, te waarborgen.

Voor meer informatie en om te bestellen kunt u kijken op de website van Crowdsaver. www.crowdsaver.net/crowdranger

CrowdRanger