Op 6 maart 2018 kwamen een aantal toeleveranciers uit de verschillende vakgroepen bij elkaar voor de jaarlijkse “borrel”. Hoewel iedereen zich de consumpties goed liet smaken, is het woord “borrel” wellicht niet helemaal goed gekozen. Veel aanwezigen waren per auto, en er werd dus zeer verantwoord (ook) veel alcohol vrij, lees BOB-proof, geschonken. Ook de uitstekende hapjes die rondgingen werden gewaardeerd. Het werd een geanimeerd treffen, waarbij de eersten al voor de aanvangstijd aanwezig waren, en de laatste tot ruim na de eindtijd bleven.

De jaarlijkse toeleveranciersborrel kent inmiddels een opgaande lijn. Ook nu waren er weer meer bezoekers dan de vorige editie. Mogelijk heeft u het gemist. Weet dan dat er in maart 2019 weer een “toeleveranciersborrel” is. Hou de agenda in de gaten.