Hannover Messe, de toonaangevende beurs voor industriele technologie

Voor alle ondernemers: van 30 mei t/m 2 juni staat Horizon Flevoland, de regionale ontwikkelingsmaatschappij van de provincie Flevoland op Hannover Messe. Wij willen je graag van harte welkom heten op onze stand, onderdeel van Holland Paviljoen, hal 8, stand D34. De beurskaarten zijn kosteloos en te bestellen via: Teilnahme & Tickets (hannovermesse.de)

Wanneer je van plan bent om naar Hannover af te reizen, horen wij dit graag. Wij willen de deelnemende Flevolandse bedrijven graag ontmoeten en bieden jullie een rondleiding aan langs de highlights van de beurs (bij voldoende animo). Dit zal plaatsvinden op woensdag 1 juni, om 9.30 of 15.00 uur (tijd in overleg). Op deze dag zal er om 16.00 op het Holland Paviljoen ook een netwerkborrel plaatsvinden. Je bent van harte uitgenodigd om hierbij te zijn!

Klik hier voor het volledige Nederlandse programma van de overige dagen.