Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Cees van de Griend en Dino Kadirally.
 

Cees van de Griend,                    7 februari 1943 - 4 juni 2020

Cees was als freelance docent anodiseertechniek en als lid van de examencommissie betrokken bij onze vereniging. We hebben hem leren kennen als een betrokken en gepassioneerd vakman. Naast het docentschap en examinator was hij betrokken bij het ontwikkelen van cursusmateriaal binnen het kennisteam anodiseren. We zullen zijn kennis en ervaring gaan missen.
Cees van de Griend


Dino Kadirally,                             14 mei 1966 – 16 mei 2020

Dino was oprichter en eigenaar van Cobla Coating Systems in Oudenbosch. Wij herinneren hem als een fijne, iets wat eigenwijze harde werker waarbij zijn hart volledig toegewijd was aan zijn bedrijf en zijn personeel.

Dino Kadirally
 

Wij wensen alle dierbare van Cees en Dino veel sterkte toe bij het verwerken van het gemis in de komende periode.