Op vrijdag 14 juni 2024 vindt er van 10:00-12:00 uur een Online Stagemarkt plaats van de Hogeschool Utrecht - opleiding Bedrijfskunde.

 

PRAKTIJK 2 (de tweede stage voor onze vierdejaars studenten)
Stageperiode: september-december

De student werkt aan een verbeter- of innovatieopdracht waarbij hij/zij in de rol van “junior projectleider” concrete resultaten realiseert en evalueert. De opdracht moet enige urgentie hebben, gericht zijn op waardecreatie (profit, people, planet) en bijdragen aan tactische doelstellingen.
Voorbeelden zijn het optimaliseren van bedrijfsprocessen, het vergroten van de effectiviteit van marketingcommunicatie, het innoveren van waardepropositie, samenwerking verbeteren of het verbeteren van informatiemanagement.
De opzet is dat de student 4 dagen per week beschikbaar is voor het bedrijf en 1 dag per week bij de opleiding is. Tijdens de opleidingsdag wordt de student getraind in de Design thinking methode en in persoonlijke effectiviteit.

Opdracht- en organisatie-eisen:
- Minimaal 15 FTE
- Complexe omgeving i.c.m. opdracht
- Verbeter- innovatieopdracht
- Mogelijkheid om oplossingen op kleine schaal te testen
- Toegang tot en medewerking van stakeholders

 

Klik hier voor het aanmeldformulier