Het project Interreg V – TKVFO II; Neue funktionalisierte Materialien für moderne Beschichtungen der Zukunft (Die 0-Fehler Zunkunftsstrategie für KMU –Neue Beschichtungen prozesssicher und effizient Verarbeiten) is aangekondigd.

Mocht u in de grensstreek met Duitsland uw bedrijf voeren en als primaire ondernemingsactiviteit het poedercoaten hebben, dan kunt u bij dit project aansluiten. Interreg-projecten zijn projecten die innovatief en grensoverschrijdend zijn. Doelstelling is vooral om samenwerking over de landsgrenzen heen te bevorderen. Voor deze projecten is onder voorwaarden subsidie beschikbaar.

Indien u meer wilt weten dan kunt u de presentatie opvragen bij het secretariaat, secretariaat@vereniging-ion.nl. Als u enthousiast bent in deelname aan dit project, dan zal Vereniging ION u in contact brengen met de uitvoerder hiervan.