De internationale Technical Committee, Executive Commiuttee en General assembly vergaderingen zijn op 22 en 23 november 2021 weer online gehouden. Voorafgaand aan de officiƫle vergaderingen was al een informeel coatersoverleg geweest.

De Qualisteelcoat updateworkshop voor Nederland is reeds op 10 november geweest. Ten opzichte van de daar behandelde agenda zijn geen ontwikkelingen die aanvullend moeten zijn. De voorgestelde updates en wijzigingen worden zoals besproken doorgevoerd.

Enkele leuke wetenswaardigheden uit de vergadering zijn:

  • De nieuwe website van qualisteelcoat.net en de daaraan gekoppelde database is nagenoeg klaar. Ook de elektronische inspectieformulieren werken naar behoren.
  • Qualisino wordt de nieuwe General Licensee voor China.
  • Het aantal licenties is met 10% gegroeid over 2021. De verwachting is dat de groei nog wel even doorzet.

De notulen van de vergaderingen en uiteraard het Nederlandstalige sfeerverslag zijn in de portal te vinden of op te vragen bij het secretariaat.