Ook in 2019 was de nationale Stoffendag weer een groot succes. Met een gemiddeld rapportcijfer van een 8 in de evaluatie, en een overgrote meerderheid die verwacht in 2020 ook weer de Stoffendag te bezoeken, is het duidelijk dat de Stoffendag voorziet in de groeiende behoefte aan informatie over het veilig werken met chemische stoffen.

Daarom maken we met veel genoegen nu al de datum van de Stoffendag 2020 bekend. Op woensdag 9 december 2020 kunt u in de Reehorst in Ede weer een grote variĆ«teit aan workshops bijwonen. Naast de workshops is er ook op de informatiemarkt uitgebreid de tijd om te netwerken en kennis te delen over het veilig omgaan met gevaarlijke stoffen. Zet de datum dus alvast in uw agenda en houdt de website in de gaten voor meer informatie over het programma, keynote sprekers en workshops!

www.stoffendag.nl