De Week van de Oppervlaktetechnologie krijgt steeds meer vorm. Het congresprogramma is voor >90% gereed. Vanaf 10 juni zullen we het programma gaan communiceren.

Ook de beursvloer krijgt steeds meer vorm. Er zullen diverse themapleinen en exposities zijn. Ook is er de mogelijkheid om op de vloer de dialoog met het bevoegd gezag aan te gaan. Hou voor de details de communicatie van 2XPO en Vereniging ION in de gaten.

Voor het themaplein 'Trots op' zoeken we producten die we tentoon kunnen stellen. Hierbij zoeken we vooral producten waarin de toepassing van de oppervlaktetechnologie zichtbaar is in zijn omgeving. Dus mogelijk de producten van de geïntegreerde bedrijven en/of producten van de klant van de applicateurs.

Heeft u toepassingen/producten waar u trots op bent? Laat het dan zien tijdens de Week van de Oppervlaktetechnologie/Vakbeurs Surface!
Neem contact op met 2XPO, Johan Heystek (j.heystek@2xpo.nl) of Madelon Barten (m.barten@2xpo.nl).