Om de leesbaarheid te bevorderen en relevante informatie te groeperen zal het vakblad Oppervlaktetechnieken volgend jaar (2015) gaan werken met een hoofdthema per nummer. Dat betekent niet dat het hele blad over dat betreffende onderwerp gaat. Het betekent wel dat er een aantal artikelen over eenzelfde onderwerp bij elkaar worden gebracht om daarmee beter een context te kunnen aangeven. Hierbij zal deels de eigen branche worden bedient en deels zal er naar doelgroepen achter de branche worden gekeken. Uiteraard zullen er in iedere editie, naast een aantal thema-artikelen, veel informatieve artikelen over de branche industrieel oppervlaktebehandeling, nieuwe ontwikkelingen in de branche en niet thema gebonden highlights worden gepubliceerd. Uiteraard kunt u ook onderwerpen en artikelen aandragen bij de redactie (oppervlaktetechnieken@ellemi.nl).

Voor 2015 zijn de volgende onderwerpen voorzien:
01 – Update wet- en regelgeving

02 – Duurzaamheid, energie en MVO

03 – Mobiliteit

04 – Inspectie, meettechniek, kwaliteit en normen

05 – Machinebouw

06 – Opleidingen

07/08 – Nader te bepalen

09 – Bebouwde omgeving

10 – Bedrijfsinrichting

11 – Nader te bepalen

12 – Visie 2016