Dit jaar slaan Veiligheid Voorop, VOMI en Safety Delta Nederland (SDN) de handen ineen. Op donderdag 22 juni 2023 organiseren zij gezamenlijk de Veiligheidsdag.

Dit jaar is het thema Veilig Samenwerken in de Keten. Doel van de veiligheidsdag is het onderling delen en uitwisselen van ervaringen van bedrijven en hun ketenpartners over dit onderwerp. Samenwerking tussen opdrachtgever en de contractor staat in het programma centraal. VOMI Veilig en de uitreiking van de VOMI Safety eXperience Award 2022 zullen belangrijke onderdelen van het programma vormen.

12.00 uur   Lunch

13.00 uur   Veiligheidsdag met plenaire sessies en workshops rondom het thema


                 Veilig samenwerken in de keten

16.30 uur   Uitreiking VOMI Safety eXperience Award

17.15 uur   Walking Dinner

Leidinggevenden van BRZO-, ARIE- en contractor-bedrijven in deze sector, HSE-managers, beleidsmakers, vertegenwoordigers van inspectiediensten, brancheorganisaties, Regionale Veiligheidsnetwerken en wetenschappers worden van harte uitgenodigd om aan dit event deel

te nemen.

Veiligheid Voorop, VOMI en Safety Delta Nederland zijn druk bezig om een interessant programma voor u samen te stellen.

Meer informatie: https://veiligheidsdag.org/