Vernieuwde garantievoorwaarden Vereniging ION beschikbaar

Vereniging ION heeft, samen met de juridische afdeling van de Koninklijke Metaalunie, diverse voorwaarden opgesteld, waar haar leden gratis gebruik van mogen maken. Zo zijn er Algemene voorwaarden, Inkoop- en (onder)aannemingsvoorwaarden en Garantievoorwaarden.

De verouderde Garantievoorwaarden van 2015 zijn weer geüpdatet, en zijn vanaf nu beschikbaar voor gebruik. Er zijn diverse tekstuele wijzigingen doorgevoerd, waardoor wij adviseren voortaan gebruik te maken van deze nieuwe versie. 

De verschillende voorwaarden zijn als PDF-bestand beschikbaar op deze pagina: https://vereniging-ion.nl/vereniging-ion/ion-voorwaarden. Leden van Vereniging ION kunnen bij het secretariaat de Word-bestanden van deze voorwaarden opvragen. 

Reacties